Katuse lumekoristus

Koristamata kõnniteed, lumehunnikud katustel ei ole enam prombleem. Tänapäeval pole probleeme ka lume ja jää katusele kogunemise takistamisega. Meie kasutuses on vajalikud tööriistad, mis võimaldavad kiirelt Lundi eemaldamist ja vajadusel ka libedusetõrjet tegemist liiva või graniidilaastudega puistates.

On teil eramaja, korteriühistu või suur büroohoone – ükski suurus ega kõrgus pole meie jaoks probleem. Teostame lumekoristust igal kellaajal, seitse päeva nädalas.
Jabbri meeskond pakub turvalist ja mugavat lumepuhastust Tallinnas ja Harjumaal. Era- ja tööstushoonete maapinnalt või katustelt eemaldame lume käsitsi.

KATUSED ON OLULISED:

Kui talv on lumine, soovitame pöörata tähelepanu hoone katuse seisukorrale. Kui teil pole võimalust selle pinnale kogunenud lume paksust iseseisvalt mõõta, võite meiega ühendust võtta - viime läbi ülevaatuse ja anname soovituse, millal tuleks katus lumest puhastada. Isegi 30 cm paksune lumekiht võib tavapärase konstruktsiooni katust mõjutada ,seda eriti sulamisperioodil, milllal lume tihedus suureneb. Meil on kõik vajalik katuse ohutu puhastamiseks.

Teostame töid katuste puhastamisel lumest ja jääpurikatest igal kõrgusel, samuti:

  • Katuse täielik lumekoristus
  • Lumekoristus ümber perimeetri (~1,5 m üleulatuse servast)
  • Ühekordne lumekoristus

Lumi on soovitatav katustelt eemaldada kohe pärast tugevat lumesadu. See hoiab ära lumekihi ja ohtlike jääpurikate kogunemise ning kaitseb möödujaid ning hoiab ära katuse hävimise lume ja jää raskuse all.

Katuse õigeaegne puhastamine võimaldab säästa raha suuremate jääpurikate puhastamisest ja katuse üldremondi kuludest.

Miks valitakse meid?

Jabbr meeskond pakub ohutut ja mugavat lumekoristusteenust Tallinnas ja Harjumaal. Tegeleme lume eemaldamisega nii maapinnalt kui ka erinevate hoonete katustelt nii eramajade kui ka tööstushoonete puhul, kasutades selleks käsitsi meetodit.

Hinnapakkumise saamiseks võtke meiega ühendust

Iga objekti hinnatakse individuaalselt spetsialisti visiidiga.

Hinnad sõltuvad raskusest ja asukohast.

+372 5121723

info@jabbr.ee

Küsige pakkumist

Vastame teile esimesel võimalusel!

    Ma nõustun isikuandmete töötlemisega ning olen nõus kasutustingimuste ja privaatsuspoliitikaga

    Tänavatööd